Anıl İç Giyim & Piaff Networking Dijital İş Geliştirmede Digibus’ı Tercih Etti

Anıl İç Giyim & Piaff Networking Dijital İş Geliştirmede Digibus’ı Tercih Etti


İç giyim sektöründe network marketing ile alanının öncüsü olan Piaff Networking , dijital dünyada Digibus ile büyüyecek.

İç giyim, ev kıyafetleri, banyo aksesuarları, yatak odası aksesuarları ve birçok alanda network marketing ile büyüyen gün geçtikçe daha fazla kitleye ulaşan Piaff, geniş ağı ile Türkiye’de birçok kişiye, birçok insana ulaşmış durumda. Dijital dünyada ise hakettiği yere gelmek isteyen Anıl İç Giyim & Piaff, dijital iş geliştirme ajansı olarak Digibus’ı seçti.

Piaff Networking için dijital iş geliştirme stratejisi uyguluyoruz. Dijital iş geliştirme stratejimizi bağlantılar modelimize göre şekillendirdik, Anıl İç Giyim & Piaff için hazır hale getirdik. Piaff, sosyal ağlarda da büyümesine devam edecek!

Neler Yapacağız?

Digibus olarak Anıl İç Giyim & Piaff Networking için bağlantılar modelimizi kullanarak strateji geliştirdik. Sosyal medya içerik stratejimiz ile sosyal ağları etkili kullanacak, sosyal medya hesap yönetimi ile etkili kullanımı sürekli hale getireceğiz. Yapmış olduğumuz hedef kitle analizi ile Piaff’ı ulaşabileceği maksimum kişiye ulaştıracak, bunun için de online reklam araçlarını gibi araçları kullanacağız. Firmaya özel içerikler üretip Piaff’ı dijital dünyada da tahtına yerleştireceğiz.

Sosyal ağlar, online reklam mecraları ve yönetim tool’larımız göreve hazır. Anıl İç Giyim & Piaff Networking dijital dünyada Digibus farkıyla yer alıyor.

+ There are no comments

Add yours