Böbrek Nakli Derneği Digibus ile Çalışıyor

Böbrek Nakli Derneği Digibus ile Çalışıyor


Ülkemizde birçok kişi böbrek rahatsızlıkları yaşıyor. Hatta, böbrekleri iflas etmiş ve nakil bekleyen birçok insanımız bulunuyor. Bu tabloyu gören ve insanların daha bilinçli olması ve organ bağışının önemini tüm insanlara anlatma niyetinde olan bir grup tıp doktorunun kurduğu Böbrek Nakli Derneği, iletişim araçlarını daha etkin kullanmak ve bu kapsamda dijital dünyada da sesini duyurmak amacıyla Digibus ile anlaştı. Digibus olarak, Böbrek Nakli Derneği’ne sosyal medya görünürlük faaliyetlerinde hizmet veriyoruz.

STK’ların dijitalleşmesi adına bugüne kadar birçok çalışma yaptık ve Digi Kitchen bünyesindeki birimlerimiz ile Böbrek Nakli Derneği için de çalışmalar yapıyoruz. Sosyal medya içerik yönetimi, sosyal medya moderasyon, içerik pazarlaması gibi alanlarda çalışıyor ve video çekimi dahil görsel ve işitsel materyallerin üretimi noktasında Böbrek Nakli Derneği’ne hizmet veriyor, sosyal medyada derneğin sesinin daha gür çıkmasını sağlıyoruz. Böbrek Nakli Derneği’ne yaptığımız bazı çalışmalar şöyle;

Onedio İçerik Çalışması: Onedio içerikleriyle birlikte böbrek sağlığı noktasında insanların daha çok bilinçlenmesine katkıda bulunuyoruz. Böbrek Nakli Derneği Onedio hesabını linkten takip edebilirsiniz; https://onedio.com/profil/bobreknaklidernegi 

 

bobreknakli_dernegi_Digibus

Video İçerik Çalışmaları: Böbrek sağlığıyla alakalı mevsimsel ve genel bilgilendirici video içerikler üretiyoruz. Örnek bilgilendirici video çalışmasını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Onedio gibi içerik ağlarında insanlara faydalı içerikler paylaşıyor, böbrek nakli ile ilgili bilgilendirici, böbrek rahatsızlıklarıyla ilgili bilinçlendirici içerik oluşturup, Twitter, Facebook, Youtube gibi ağlarda paylaşıyoruz.

+ There are no comments

Add yours