Çengelköy Börekçisi Digibus ile 2. Yılını Doldurdu

Çengelköy Börekçisi Digibus ile 2. Yılını Doldurdu


Çengelköy Börekçisi, 30 senelik deneyimi ve marka bilinirliği ile sosyal medyada Digibus ile büyüyor. Çengelköy’e gidenlerin uğramadan geçemedikleri, çaylarının yanına arkadaş olarak aldıkları börekleri üreten Çengelköy Börekçisi, lezzete düşkün olan birçok kişinin bildiği bir marka. İstanbul’da Avrupa ve Asya yakasında toplam 13 şubeye sahip olan Çengelköy Börekçisi, hem müşterilerine daha hızlı bir şekilde ulaşmak hem de dijital çağın trendinde kendine yer bulmak için sosyal medyada yer almak istedi ve paydaş olarak Digibus’u tercih etti.

Digibus olarak, kurulduğumuz günden bugüne Çengelköy Börekçisi’ne sosyal medya çalışmaları yapıyoruz. Bu sayede İstanbul’un en sevilen börekçisi, sosyal medyadan da sevenlerine ulaşıyor. Ayrıca, hizmet olarak sunduğumuz dijital iş geliştirme kapsamında, Çengelköy Börekçisi için tasarladığımız web sitesini hayata geçirdik. Ardından yaklaşık 2 senedir sosyal medya ve dijital pazarlama çalışmaları yapıyoruz. Twitter, Facebook ve Instagram üzerinde devam eden sosyal medya hesap yönetimine ek olarak Facebook reklam yönetimi gerçekleştiriyor, ürün fotoğrafı çekimi yapıyor ve grafik tasarım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

2 senedir düzenli bir şekilde içerik ürettiğimiz, kampanyalar düzenlediğimiz, tanıtımını yaptığımız ve tüm bunları en güzel şekilde yerine getirdiğimiz, ilk ve değerli müşterimiz Çengelköy Börekçisi, dijital dünyada büyümesine Digibus bünyesinde devam edecek.

1985 yılından beri hizmet veren ve İstanbul genelinde 14 şubesi bulunan Çengelköy Börekçisi için yaptığımız çalışmalardan birkaçı;

Çengelköy Börekçisi’nin websitesini yeniledik;  http://www.cengelkoyborekcisi.com ve menü tasarımlarını gerçekleştirdik.

Çengelköy Börekçisi için gerçekleştirdiğimiz sosyal medya içerik çalışmalarından bazılarını aşağıda inceleyebilirsiniz;

 

+ There are no comments

Add yours