Dijital Dünyanın Mutfağı Digi.Kitchen

Dijital Dünyanın Mutfağı Digi.Kitchen


2013 Eylül ayından beri dijital dünyada büyük işler yapan Digibus olarak, yepyeni bir yapılanmanın bir parçası olduğumuz için gururluyuz! Tüm teçhizatımızı bir araya getirdik, müşterilerimize kusursuz bir dijital dünya hizmeti vermek için mutfağı kurduk! Artık Digi.Kitchen var!

Digi.Kitchen, bünyesinde bir çok girişimi barındıran bir amiral gemisi. Digi.Kitchen olarak bünyemizde barındırdığımız girişimlerimizle müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Digi.Kitchen bünyesinde bulunan girişimlerimiz:

1- Digibus: Dijital iş geliştirme kavramının Türkiye’deki tek temsilcisi. Markalara, dijital dünyanın tüm nimetlerini sunuyor, şirketleri dijital ortamlarda geliştiriyor ve onları hak ettikleri konuma dijitalde yükseltiyor. Sosyal medya, dijital pazarlama, internet reklamcılığı, e-ticaret, web ve mobil uygulama çözümleri gibi hizmetleri müşterilerine sunan Digibus, Digi.Kitchen’ın en büyük iştiraki.
2- GameForce: Oyuncu dünyasına hitap eden Türkiye’nin sayılı e-ticaret sitelerinden birisi GameForce. Gamer’lara özel donanım ve yazılımları sunan, oyun bilgisayarı hazırlama motoru ile istediği özellikte bir makineyi oluşturma imkanı sunan GameForce, Temmuz 2016’dan itibaren aktif olarak çalışmaya başlayacak.
3- Blogger Akademi: Daha önce 2 dönem Modanisa’ya hizmet veren ve bünyesinde 50’den fazla blogger çıkartan Türkiye’nin en önemli blogger eğitim hareketi Blogger Akademi, Digi.Kitchen bünyesinde, blogger eğitimlerine devam edecek.
4- Sosyal Sosyal: 5.5 senedir sosyal medya, internet ve teknolojinin nabzını tutan, sosyal medya bloğu Sosyal Sosyal, Digi.Kitchen’ın medya ayağı olarak hizmet verecek.
5- Digicommerce.co: E-ticaret sitelerine bambaşka bir gelişim imkanı tanıyacak Türkiye’deki tek websitesi olacak olan Digicommerce.co çok yakında hayata geçecek ve Digi.Kitchen’ın en önemli iştiraklerinden birisi olacak.
6- Digibus.email: Firmalara ve şahıslara mailing hizmeti veren Digibus.Email, Digi.Kitchen’ın mailing ayağını oluşturuyor.
7- İftarvakti.co: Ramazan ayına özel olarak iftar saatlerini illere göre gösteren İftarvakti.co, Digi.Kitchen’ın sosyal sorumluluk projelerinden birisi 😉

Digi.kitchen projeleri hakkında gelişmelerden haberdar olmak için digi.kitchen Facebook ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

1 comment

Add yours

+ Leave a Comment