GameForce, Dijital Dünyada Digibus’a Güveniyor

GameForce, Dijital Dünyada Digibus’a Güveniyor


Digi.kitchen bünyesinde kurulan ve ilk günden beri yoğun ilgi gören, gamer ekipmanları alanında Türkiye’nin en genç gamer odaklı e-ticaret sitesi GameForce, tüm süreçlerini kardeş firması Digibus’la yürütüyor. Digibus, GameForce’un tüm online süreçlerini kontrol ediyor.

Digibus, GameForce için birçok çalışma yürütüyor. GameForce’un E-ticaret altyapı çalışmalarının tamamı Digibus tarafından gerçekleştirildi.  Sosyal medya yönetimi ile sosyal ağlarda görünürlük faaliyetleri devam ettiriliyor ve dijital pazarlama yönetimi ile daha fazla kişiye ulaşmak için çalışmalar yapılıyor. Bunların dışında, mail marketing, dijital PR ve blog düzenlemesi gibi alanlarda GameForce için çalışmalar yapan Digibus, GameForce’un gücüne güç katıyor.

digibus_gameforce

Önümüzdeki dönemde GameForce için birçok projeyi hayata geçirmeye hazırlanan Digibus, video içeriklerden ürün incelemelere, seo hizmetinden dijital pazarlamaya kadar birçok alanda yeni çalışmaların da altyapısını oluşturuyor. Tescilli bir marka olan GameForce’un gamerlara yönelik ürettiği gamer kupa bardaklarının tasarımlarıda Digibus tarafından yapılıyor.

Digi.Kitchen bünyesindeki bu iki kardeş firmanın güç birliğinden daha da büyük projelerin doğması planlanıyor. Şimdilik bizi izlemeye devam edin 😉

+ There are no comments

Add yours