LinkTech Dijital Dünyada Adımlarını Digibus ile Atıyor

LinkTech Dijital Dünyada Adımlarını Digibus ile Atıyor


Cep telefonu aksesuarları alanında Türkiye’nin öncü firmalarından LinkTech, dijital dünyada adımlarını Digibus ile atıyor. Bugüne kadar birçok başarıya imza atan LinkTech, Digibus ile adımlarını daha büyük atacak. Digibus olarak, sektörün öncü firması LinkTech için dijital pazarlama, sosyal medya hesap yönetimi, web sitesi yönetimi, e-ticaret danışmanlığı, görsel çalışmaları ve kurumsal grafik çalışmaları yapıyoruz.

Sadece Türkiye’ye değil, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da da satış kanalları bulunan ve bu coğrafyalara ihracat yapan LinkTech için, dijital iş geliştirme çalışmaları yürütüyoruz. Eticaret entegrasyonu, e-ticaret danışmanlığı ve web sitesi yönetimi ile satış kanallarını güçlendiriyor ve reelde yakaladığı gücü dijitalde de sağlamaya çalışıyoruz. Bağlantılar modelimiz ile çalışma planımızı oluşturup sosyal medya yönetimi yapıyor ve moderasyonunu sağlıyoruz.

Ayrıca, LinkTech için, konsept fotoğraf çekimi, ürün fotoğrafları çekimi ve video içerik çalışmaları yapıyoruz. Şimdiye kadar çektiğimiz konsept fotoğraflar ve ürün inceleme videoları ile rakiplerinden bir adım öne çıkardığımız Linktech için yapmış olduğumuz konsept fotoğraf çekimlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz;


Linktech için ürettiğimiz ürün inceleme videolarından LinkTech 12000 mAh VIP Fast Powerbank inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz;

Linktech, Dijital dünyadaki gücünü Digibus Dijital İş Geliştirme Ajansı ile kazanacak. Araçlarımız hazır, LinkTech için dijital dünyanın tozunu attıracağız.

+ There are no comments

Add yours