Periscope Artık Türkçe

Periscope Artık Türkçe


Mobil cihazlar üzerinden anlık canlı yayın yapabilmeyi sağlayan uygulama; Periscope, artık Türkçe. Yeni gelen güncelleme ile daha eğlenceli hale gelen Periscope, Türkçe dil seçeneği ile tadından yenmez olmuş. Şimdilik sadece IOS kullanıcılarına gelen bu güncelleme ilerleyen günlerde Android platformuna da gelecektir.

Yenilikler neler ?

  • Dünyayı keşfedin – Global bölümüne girdiğinizde, interaktif bir harita aracılığıyla canlı yayınları keşfedebilirsiniz. Lokasyon bilgileri aracılığıyla tatil planı yapabilir, gitmek istediğiniz yerleri önceden görebilirsiniz.
  • Toplamda 29 Dil Seçeneği – Periscope mümkün olduğunca herkese erişebilmek için toplamda 29 dil şeçeneği sunuyor.  < – Dünyaya çılgınlar gibi canlı yayın yapın diyorlar 🙂 >
  • Artık replayler anında yapılabiliyor – Yayın yaptıktan sonra yükleme yapmak artık replay için bir zorunluluk değil. Artık replayleri anasayfanızdan silebilirsiniz.
  • Twitter’da paylaşın – Artık izlediğiniz canlı bir yayını veya replay’i Twitter’da link ile birlikte paylaşabilir, takipçilerinizinde yayını görmesini sağlayabilirsiniz.

Periscope bu kadar eğlenceli oldukça aklımıza güzel projeler gelmiyor değil. Takipte kalın 🙂

 

+ There are no comments

Add yours