Proticaret E-Ticaret Uygulama Merkezi Açıldı

Proticaret E-Ticaret Uygulama Merkezi Açıldı


Türkiye’nin en büyük e-ticaret servis sağlayıcılarından olan Proticaret kısa süre önce verdiği tüm e-ticaret yazılımı hizmetlerini ücretsiz yaparak adından söz ettirmişti.  E-ticaret servis sağlayıcıları arasında önemli bir adım atan Proticaret için Apple ve Google’ın kullandığı platform bazlı pazarlama modelini hayata geçirdik.

Günümüzde insanlar akıllı cep telefonu için ödeme yaparken içindeki Android veya IOS işletim sistemi için bir ödeme yapmıyor. Akıllı telefonlarına sahip olduklarında binlerce ücretsiz uygulamadan da faydalanmış oluyorlar. Telefonlarını daha aktif ve verimli kullanmak istediklerinde ücretli uygulamaları satın almaları gerekiyor.

Proticaret için gerçekleştirdiğimiz iş geliştirme faliyetinde platform bazlı pazarlama modelini hayata geçirdik. Proticaret kullanıcıları kullandıkları Proticaret e-ticareti yazılımı için herhangi bir ücret ödemiyor. Aynı IOS ve Android gibi. Proticaret içinde yer alan onlarca e-ticaret uygulaması içinde herhangi bir ödeme yapmıyor. Sadece kullandıkları e-ticaret yazılımını barındıracak bir webhosting satın almak zorundalar. Aynı akıllı telefon kullanmak isteyen kullanıcıların bu telefonları almak zorunda olduğu gibi.

proticaret uygulama merkezi

Proticaret uygulama merkezine giriş yaptığınızda hemen solda yer alan ihtiyaca göre konumlanmış uygulama kategorilerinden e-ticaret projeniz için ücretli, ücretsiz, editörün seçimi ve en yeni e-ticaret uygulamalarını seçebilirsiniz.

Proticaret uygulama merkezi yakın zamanda sektörel olaraka kategorilendirilecek. Örneğin çiçek satışı yapmak isteyen kişiler için toplu uygulama gösterimi devreye girecek.

Sizde iş geliştirme hizmeti almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

+ There are no comments

Add yours