Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi FSMVÜ Sürekli Eğitim Merkezi’nde Başlıyor

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi FSMVÜ Sürekli Eğitim Merkezi’nde Başlıyor


Bugüne kadar sürekli eğitim merkezi bünyesinde birçok sosyal medya uzmanı yetiştiren Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, Digibus Akademi işbirliğiyle yeni uzmanlar yetiştirecek. FSMVÜ Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde açılacak Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi Sertifika Programı alanında uzman birçok eğitimci ile ön plana çıkıyor.

FSMVÜ Sürekli Eğitim Merkezi ve Digibus Akademi, sosyal medya ve dijital pazarlama alanında pratik yaparak iş hayatına atılacak, örnek olaylar üstünden eğitim alan profesyoneller yetiştirmek için işbirliğine gidiyor. Alanında uzman eğitimcilerin eğitmen olarak görev yapacakları, 72 saat sürecek ve hem teorik hem pratik eğitimin verileceği sertifika programıyla, sosyal medya ve dijital pazarlama dünyasına yeni soluklar katılacak. Sosyal medya yönetimi, internet reklamcılığı, ölçümleme, raporlama ve dijital pazarlama konularında teorik ve pratik derslerin işleneceği sertifika programına katılacak kişiler bu konularda detaylı bilgilere sahip olacaklar.

Sosyal medya ve dijital pazarlama ile ilgili her şey;

Müfredatta sosyal medya ve kullanım alanları, sosyal medyada kampanya yönetimi, içerik pazarlaması, dijital pazarlama, reklam yönetimi, raporlama, adwords, seo, e-ticaret gibi konular bulunuyor. Sertifika almaya hak kazanan kursiyerler, kariyerlerine bu alanlarda çalışarak devam edebilirler.

26 Kasım Cumartesi günü başlayacak olan eğitim toplamda 72 saat sürecek. Eğitim FSMVÜ Haliç Yerleşkesinde gerçekleştirilecek. Eğitimin müfredatını aşağıdan inceleyebilirsiniz;

Eğitime katılmak için FSM SEM’in websitesinden müracaat edebilirsiniz; http://bit.ly/2fpvoF7  

Veya aşağıdaki forma bilgilerinizi kaydedip ön başvuru yapabilirsiniz.

Digibus Akademi Hakkında

Digi.Kitchen bünyesinde kurulan, özel sektöre, kamu kurumlarına, KOBİ’lere eğitim hizmeti sunan Digibus Akademi, FSMVÜ Sürekli Eğitim Merkezi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi ile çalışmalar yürütüyor. KOBİ’lerin dijitalleşme yönetimi, e-ticaret yönetimi, kamu kurumları için sosyal medya eğitim paketleri gibi eğitim içerikleri bulunan Digibus Akademi, alanında uzman ve tecrübeli isimlerle çalışıyor.

digibus-akademi

+ There are no comments

Add yours